• Telefon : 444 8 445
  • Atatürk Mah. Lozan Cad. No:11
  • Esenyurt /İSTANBUL
  • Çalışma Saatlerimiz
  • Pzt-Cm:9.00 dan 19.00'a

Hakkımızda

ÖZAŞ OTOMOTİVE HOŞ GELDİNİZ

Özaş Auto Distriubution Ağı

Türkiye’nin lider otomotiv yedek parça dağıtım merkezlerinden biri olan Özaş Otomotiv, 1983 yılında İstanbul Taksim’de ticari faaliyetlerine başladı.
İstikrarlı ve kendinden emin adımlarla büyüyen Özaş Otomotiv, müşterilerine daha kaliteli hizmet verebilmek adına 1995 yılında taşınarak, hizmetlerine İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’ndeki deposunda devam etmektedir. Geçmişte Renault ve Fiat marka araçların yedek parçalarını temin eden firmamız, piyasanın değişen koşullarına uygun olarak artık bütün marka ve modellerin orijinal muadili ve yan sanayi yedek parçalarının dağıtımını yapmaktadır.
Firmamız, 10.000 metrekarelik depolama alanı, 100’ü aşkın personeli, 150 global markası, binek ve hafif ticari araç gruplarını kapsayan 100.000 çeşit referans genişliğiyle, Türkiye’nin her bölgesindeki müşterilerine uygun fiyat politikasıyla güven ve kaliteden ödün vermeden hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Her daim yüksek iş ahlakı prensiplerine sadık kalarak; müşterileri ve tedarikçilerine çözüm odaklı yaklaşım anlayışıyla hareket etmek, yenilikçi ruhla istikrarlı bir büyüme grafiği yakalayarak sektöründe öncü olmak Özaş Otomotiv’in hedefleridir.
Özaş Otomotiv, Avrupa’nın en büyük yedek parça organizasyonlarından biri olan Auto Distribution International’a üye olan Ekol Otomotiv’in kurucu ortağıdır. AD Ekol, Türkiye’de bağımsız yedek parça pazarında hizmet veren ve çalıştığı ürünler çerçevesinde bu pazarın yaklaşık yüzde 28'ine sahip bir distribütör firma sıfatına sahiptir.

Misyonumuz

Sürekli gelişimi sağlayan yenilikçi bakış açımız, sektöründeki başarıları ulusal ve uluslararası pazara yayarak sürdürülebilir kalkınmayı ilke edinip verimliliğe dayalı çözümlerle faaliyet göstermektir.

Vizyonumuz

Otomotiv sektöründe uygun çözümler sunarak, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak için, fiyat politikasıyla birlikte kalite güvence ve izlenebilirliği bir arada sunarak alanında ilk akla gelen tedarikçi olmaktır.

Choose Your Color
Purchase now $15
You will find much more options for colors and styling in admin panel. This color picker is used only for demonstation purposes.